DUCT ECO / DUCT A ECO - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Aparaty wężowe świeżego powietrza (FAR) - DUCT ECO / DUCT A ECO

DUCT jest to zestaw Wężowych aparatów świeżego powietrza z maską pełno twarzową przeznaczony do używania w zamkniętych/ograniczonych przestrzeniach takich jak zbiorniki, silosy, studnie, systemy kanałów ściekowych etc. Ograniczone przestrzenie gdzie wentylacja może ulec nagłej zmianie, modyfikując koncentrację toksycznych substancji obecną w atmosferze. Obszary gdzie jest możliwe pobranie niezanieczyszczonego powietrza ze środowiska otaczającego bez przytoczenia sprężonego powietrza. DUCT jest przeznaczony do używania w zamkniętych przestrzeniach takich jak zbiorniki, silosy, studnie, systemy kanałów ściekowych, etc. I wszędzie tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo zmiany otaczającej atmosfery na szkodliwą. DUCT ECO umożliwia pobieranie świeżego powietrza z poza strefy zagrożonej/niebezpiecznej.)
DUCT jest dostępny w dwóch wersjach:
  • DUCT ECO, niewspomagany, aparat oddechowy świeżego powietrza, używa do oddychania tylko siły płuc
  • DUCT A ECO, wspomagany aparat świeżego powietrza, oddychanie jest wspomagane przezelektryczny wentylator. Może być używany przez dwóch operatorów/użytkowników jednocześnie.
Zasada działania jest taka sama dla obydwu wersji: użytkownik wdycha powietrze pochodzące spoza zanieczyszczonego obszaru przez karbowany wąż.

DUCT jest urządzeniem wyjątkowo łatwym w użyciu, intuicyjnym, idealnym dla niewykwalifikowanych robotników, wymaga jedynie podstawowego przeszkolenia. Wąż w pozycji na ramionach, gwarantuje łatwe ruchy. Ograniczona waga i skrzynka z uchwytami sprawiają, że zestaw jest łatwy do przenoszenia/transportowania.

DUCT wymaga niewielkich czynności konserwacyjnych.
 
tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego