Osłona twarzy OS-EF-L - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Akcesoria > Osłona twarzy
Osłona twarzy jest dodatkową barierą, produkt jest dostarczany wraz z instrukcją montażu. Jest kompatybilny w użytkowaniu z innymi środkami ochrony indywidualnej.
Osłona twarzy OS-EF-L
Produkt kategorii I ŚOI

Karta katalogowa PL
Deklaracja zgodności

NAZWA PRODUKTU: Osłona twarzy przed kroplami i rozbryzgami.

OPIS WYROBU:
- rozmiar osłony uniwersalny, opaska z opcjonalnym nadrukiem z regulacją obwodu 53-63cm,
- osłona wykonana z materiału umożliwiającego jej przemywanie przy użyciu alkoholu (lub odpowiednich środków odkażających),
- lekka i komfortowa w noszeniu do wielokrotnego użytku.
- łatwy sposób montażu,
- wyrób polski,

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA I UŻYTE MATERIAŁY: transparentna osłona wykonana z folii PET o grubości 0,30-0,40 mm, opaska z polipropylenu z nadrukiem lub bez o grubości 0,30-0,50 mm, nadrukowany na opakowaniu lub dołączony opis gadżetu z instrukcją użytkowania. WŁAŚCIWOŚCI: Produkt nie jest wyrobem sterylnym. ZALECENIA: Osłonę należy zachować w czystości. Niewłaściwe czyszczenie zestawu może prowadzić do powstawania siedlisk m. in. bakterii, wirusów, grzybów. Osłona jest wykonana z materiału umożliwiającego jej przemywanie miękką szmatką lub watą przy użyciu alkoholu o stężeniu 60-70% (lub innych środków odkażających).

UTYLIZACJA:
Przemyć przed wyrzuceniem przy użyciu alkoholu o stężeniu 60-70%, wyrzucić do odpadów plastikowych.

OSTRZEŻENIA I WSKAZANIA: Osłona twarzy. Nie posiada funkcji ochronnych w zakresie: rozproszenia światła, korekcji widzenia, promieniowania nadfioletowego, przed cząstkami o dużej prędkości, przed stopionymi metalami i gorącymi ciałami stałymi, grubymi cząstkami pyłu, gazami i drobnymi cząstkami pyłu, łukiem powstającym przy zwarciu elektrycznym. Nie jest wskazane nakładanie przyłbicy na zbyt długi czas ze względu na możliwy negatywny wpływ na jakość widzenia. Należy przewidzieć odpoczynek dla oczu, w przypadku uczucia zmęczenia wzroku należy zdjąć osłonę. Osłona twarzy nie zabezpiecza w pełni użytkownika przed czynnikami chorobotwórczymi, takimi jak wirusy, bakterie i zarodniki grzybów. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej zgłosić się do lekarza. Producent nie bierze odpowiedzialności za skuteczne zabezpieczenie użytkownika przed infekcją (w tym m. in. wirusową, bakteryjną, grzybiczą). Nie używać w pobliży otwartego ognia lub papierosa. Częste mycie niewłaściwymi środkami może spowodować trwałe zarysowania lub zmatowienie powierzchni. Produkt nie do spożycia.
Użycie tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

PRODUCENT: Oxyline Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 23, 95-200 Pabianice, POLAND
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego