Osłona twarzy OS-HLP-L - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Akcesoria > Osłona twarzy
Osłona twarzy jest dodatkową barierą, produkt jest dostarczany wraz z instrukcją montażu. Jest kompatybilny w użytkowaniu z innymi środkami ochrony indywidualnej.
Osłona twarzy OS-HLP-L
Produkt kategorii I ŚOI


Jednorazowe osłony twarzy / zachlapania dwuczęściowa wersja długa

Opis produktu:
-lekka i komfortowa w noszeniu osłona twarzy z PET
-regulowany opaska w zakresie obwodu głowy 52-60cm
-prosty i łatwy montaż opisany w instrukcji

Opis wyrobu
- osłona transparent wykonana z foli PET wysokość 418 mm
szerokość 308,7mm
- taśma nagłowia długość 665,9mm szerokość 99,2 mm
grubość 0.35mm
Produkt nie jest wyrobem sterylnym

Wskazania i ostrzeżenia:
Osłonę należy zachować w czystości. Możliwe jest jej przemywanie miękkim czyściwem z roztworem alkoholu o stężeniu 60-70%. Nie jest wskazane używanie osłony w pracy ciągłej, ze względu na możliwy negatywny wpływ na wzrok. Osłona nie posiada funkcji ochronny w zakresie rozpraszania światła. Producent nie bierze odpowiedzialności za skuteczne zabezpieczenie użytkownika przed infekcją ( w tym m.in. wirusową, bakteryjną, grzybiczą). Produkt uznaje się za jednorazowy, przy czym częste mycie środkami może spowodować zarysowania lub zmatowienie powierzchni. W przypadku długotrwałego użytkowania należy przewidzieć odpoczynek dla oczu.

Uwaga:
Produkt należy zaprzestać używać w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na materiały z jakiego jest wykonany. Produkt należy  zaprzestać używać w przypadku otarć wywołanych taśmą nałgłowia Produkt należy zaprzestać używać w przypadku problemów ze wzrokiem, zawrotów głowy. Produkt nie posiada funkcji ochronny w zakresie: rozproszenie światła, korekcji widzenia, promieniowania, nie posiada właściwości mechanicznych chroniących przed cząstkami o dużej prędkości lub cząstkami o dużych o temperaturach. Produkt nie chroni przed łukiem elektrycznym.

Utylizacja:
Przed wyrzucenie do kosza z odpadami plastikowymi należy przemyć przy użyciu alkoholu o stężeniu 60-70% z użyciem miękkie czyściwa.

Dystrybutor w POLSCE: Oxyline Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 23, 95-200 Pabianice, Poland


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego