Aparat oddechowy na sprężone powietrze - RN/BN 1683 C - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Aparat oddechowy na sprężone powietrze - RN/BN 1683 C

RN/ BN 1683 C jest to indywidualny aparat powietrzny opracowany do prac konserwacyjnych w zakładach chemicznych i obszarach przemysłowych, do operacji ratowniczych i generalnie do wszystkich przypadków gdzie jest lub może wystąpić niedobór tlenu.
 
RN/ BN 1683 C łączy najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu z wydajnością, różnorodnością oraz prostotą użycia Systemu MK2 i szerokim polem widzenia zapewnianym przez maskę Spasciani TR 2002 BN.
Maska TR 2002 BN jest wyposażona w specjalne podwójne złącze umożliwiające używanie maski zarówno z nadciśnieniem jak i podciśnieniem. Specjalne opatentowane urządzenie automatycznie koryguje ładowanie zaworu, aby dostosować je do podłączonego urządzenia. Maska jest wyposażona w specjalne szybkozłącze zgodne z DIN 58600 i w standardowe złącze na śrubę zgodnie z EN 148-1, dlatego może być używana na nadciśnienie z aparatem oddechowym Spasciani wyposażonym w automat oddechowy typu BN i z filtrami oraz innymi urządzeniami na podciśnienie.
 

RN/ BN 1683 C jest wyposażony w automat oddechowy, który utrzymuje nadciśnienie w masce uniemożliwiając w ten sposób wniknięcie możliwego przecieku zanieczyszczonego powietrza atmosferycznego z zewnątrz do wnętrza maski. Jeżeli okaże się to konieczne, tryb nadciśnienia może być aktywowany przez naciśnięcie specjalnego przycisku, który uruchamia dodatkowy przepływ powietrza. Automat oddechowy jest podłączony do węża ze średnim ciśnieniem za pomocą szybkozłącza, które umożliwia łatwe odłączenie w przypadku konserwacji.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego