tel.: +48 42 215 10 68
fax: +48 48 203 20 31
95-200 Pabianice,
ul.Piłsudskiego 23

O nas

Oxyline Sp. z o.o.

Oxyline Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości półmasek filtracyjnych używanych do ochrony dróg oddechowych. Nasze produkty są produkowane we wszystkich klasach filtracji: FFP1, FFP2 i FFP3 z najwyższej jakość surowców. Szeroka gama produktów pozwala na dobór do różnych warunków pracy zapewniając komfort pracownikom i ich skuteczną ochronę. Szczególny nacisk kładziemy na wymagania naszych klientów, dlatego półmaski filtracyjne Oxyline produkowane są w wielu wariantach wyposażenia, dopasowanych do potrzeb odbiorców.

Firma Oxyline Sp. z o.o. powstała w 2008 roku. Korzystając z najwyższej klasy włóknin filtracyjnych oraz polskiej myśli technologicznej powstały pierwsze linie półautomatyczne do produkcji asortymentu z unikalnymi rozwiązaniami, takimi jak chłonne doszczelnienie komfort, niskooporowy zawór wydechowych półotwarty, prosty system regulacji długości taśm nagłowia.

Oxyline współpracując z Łódzkim Instytutem Włókiennictwa, Centralnym Instytutem Ochrony Pracy oraz korzystając z własnego Laboratorium osiągnął w produkcji półmasek bardzo wysoką sprawność filtracji, perfekcyjne anatomiczne dopasowanie do twarzy oraz właściwy kształt przez cały okres użytkowania w ciężkich i wilgotnych warunkach. W testach antystatycznych, higienicznych, alergologicznych półmasek filtracyjnych, Oxyline udowodnił, że poprzez innowacyjne połączenie w jednym produkcie pozytywnych własności półmaski są unikatowe na całym europejskim rynku.

W ofercie półmasek filtracyjnych Oxyline znajdą się zarówno półmaski czaszowe jak i płaskie. Produkujemy również półmaski z węglem aktywnym, półmaski antysmogowe, kolorowe półmaski filtracyjne dla dzieci, czy też specjalistyczne dla przemysłu spożywczego. Zwracamy uwagę na jakość półmasek, dlatego do naszej produkcji wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO. Dostarczamy produkt z 5 letnią datą ważności, gdyż jesteśmy pewni doskonałości i sprawności naszych półmasek przeciwpyłowych. Poszczególne podzespoły wchodzące w skład produktu są drobiazgowo analizowane i dobierane, dzięki czemu sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach: kopalniach, kamieniołomach, szlifierniach.

Misja Oxyline:

  •     Środki Ochrony Indywidualnej produkowane i dystrybuowane przez Oxyline poprawiają jakość życia obecnym i przyszłym pokoleniom

  •     Umożliwiamy przedsiębiorcom zapewnienie należytej ochrony życia i zdrowia dla pracowników i ich rodzin.

Od 2018 wprowadziliśmy markę własną kombinezonów ochronnych OXYCHEM, wśród której są kombinezony kategorii III z normą EN14126. Oxyline na rynku polskim jest również master dystrybutorem szerokiej gamy środków ochrony indywidualnej. W swojej ofercie mamy najlepsze marki i innowacyjne rozwiązania. W zależności od potrzeb znajdziecie u nas specjalistyczne wsparcie i należytą ochronę pracowników w zakresie: sprzętu do ochrony dróg oddechowych (maski przeciwgazowe, aparaty powietrzne SCBA, systemy wężowe sprężonego powietrza ALR, aparaty z wymuszonym przepływem powietrza PAPR, aparaty ucieczkowe EEBD, aparaty wężowe świeżego powietrza FAR), kombinezony ochronne przeciwpyłowe, kombinezony przeciwchemiczne, kombinezony trudnopalne, kombinezony z ochroną przed czynnikami biologicznymi i infekcyjnym oraz kombinacje połączeń tych właściwości w zakresie ochrony ciała. Dla wymagających i lubiący nowoczesny design posiadamy wysokiej jakości, specjalistyczny sprzęt do pracy na wysokościach: szelki bezpieczeństwa, urządzenia samohamowne, przyrządy zabezpieczające przed upadkiem, stałe systemy asekuracji i wybrany asortyment do ewakuacji.

Zapewniamy ochronę życia i zdrowia pracowników w bardzo wielu branżach.

Posiadając tak szeroką ofertę środków ochrony indywidualnej (ŚOI) firma Oxyline wprowadziła na rynek polski specjalistyczne zestawy: Indywidualne Zestawy Ochrony Biologicznej IZOB (zgodne z wytycznymi WHO) oraz Indywidualne Zestawy Ochrony Chemicznej IZOC (zgodnie z zaleceniami KRUS).

Zdrowie i życie chronimy należycie.

 

Projekty unijne.

Produkt dodany do zapytania ofertowego

Wyślij zapytanie ofertowe Przeglądaj dalej
quanmedia